Bezpłatne kursy językowe i komputerowe

INFORMACJA O REKRUTACJI NA BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO ORAZ KURSY KOMPUTEROWE zostanie zamieszczona w marcu 2020 r., tj. niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu zamkniętego nr RPPM.05.05.00-IZ.00-22-001/19. o dofinansowanie projektów w ramach Działania 5.5. Kształcenie ustawiczne.

BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Masz więcej niż 25 lat, mieszkasz na Pomorzu, a na dodatek pracujesz w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie? Udaj się na bezpłatny kurs języka niemieckiego na poziomie A1 i A2. Zdobądź wartościowe podstawy i rozwiń swoje kompetencje zawodowe. Kursy umożliwiają zdobycie międzynarodowego certyfikatu TGLS.

BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Zapraszamy na bezpłatne kursy języka angielskiego! Z atrakcyjnej oferty mogą skorzystać osoby powyżej 25. roku życia mieszkające na terenie województwa pomorskiego i pracujące w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach lub podmiotach ekonomii społecznej. Kursy gwarantują zdobycie cennej wiedzy językowej i poszerzenie kompetencji zawodowych. Umożliwiają też uzyskanie międzynarodowego certyfikatu TGLS.