Bezpłatne kursy językowe i komputerowe

Masz więcej niż 25 lat, mieszkasz na Pomorzu, a na dodatek pracujesz w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie? Udaj się na bezpłatny kurs języka niemieckiego na poziomie A1 i A2. Zdobądź wartościowe podstawy i rozwiń swoje kompetencje zawodowe. Kursy umożliwiają zdobycie międzynarodowego certyfikatu TGLS.

Zapraszamy osoby 50+ do udziału w bezpłatnym kursie obsługi komputera CapsLock. Oferta skierowana jest do mieszkańców województwa pomorskiego. Uczestnicy poznają ogólną zasadę działania komputera i Internetu, a także nauczą się wykorzystać programy tekstowe i arkusze kalkulacyjne w pracy. Kurs kończy się egzaminem i umożliwia zdobycie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL Base.

Zapraszamy na bezpłatne kursy języka angielskiego! Z atrakcyjnej oferty mogą skorzystać osoby powyżej 25. roku życia mieszkające na terenie województwa pomorskiego i pracujące w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach lub podmiotach ekonomii społecznej. Kursy gwarantują zdobycie cennej wiedzy językowej i poszerzenie kompetencji zawodowych. Umożliwiają też uzyskanie międzynarodowego certyfikatu TGLS.