O NAS


DBAMY O POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW 

ZAPEWNIAMY ROZWÓJ FIRM I OSÓB PRYWATNYCH


Korzystając z najskuteczniejszych narzędzi dbamy o rozwój naszych Klientów.  

Organizujemy szkolenia otwarte i zamkniętewarsztaty z rozwoju osobistego, prowadzimy tutoring.

Dla firm, które chcą się rozwijać i osiągać większe zyski prowadzimy szkolenia otwartezamknięte oraz warsztaty.

Naszą siłę opieramy na profesjonalnej kadrze trenerów, efektywnych metodach nauczania oraz doskonałej organizacji. 

Zespół trenerów tworzą ludzie, którzy oprócz wiedzy i doświadczenia przede wszystkim są pasjonatami swojej pracy. Nasi trenerzy, to najlepsi specjaliści w swojej branży, wieloletni praktycy i eksperci, którzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami. Współpracujemy z trenerami, psychologami, terapeutami i coachami.

Jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas priorytetem.


Joanna KrzywkowskaJoanna Krzywkowska 

TRENER    -     TUTOR     -     WYKŁADOWCA

Założycielka i właścicielka Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring.
Od 18 lat związana z edukacją. 
Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. 

Stale się rozwija, doskonali i inwestuje w siebie, ukończyła liczne kursy i szkolenia, posiada mi.in.: Akredytację Tutorską, Certyfikat Tutora, Certyfikat Praktyka TutoringuCertyfikat Trenera Biznesu, Certifiked International Professional Trainer/American Certification Instiute.

Należy do grona najlepszych akredytowanych tutorów w Polsce!

Prowadzi profesjonalny tutoring, a także warsztaty, szkolenia oraz zajęcia na studiach podyplomowych "Tutoring i coaching w edukacji" w Collegium da Vinci.

Stworzyła i realizuje swój autorski projekt Akademię Kompetencji Sukcesu.

Pasjonatka rozwoju osobistego, psychologii (w szczególności psychologii pozytywnej), tutoringu oraz neurodydaktyki.
Uczestniczka i organizatorka licznych konferencji, szkoleń i warsztatów.

Jest głęboko przekonana, że w każdym człowieku drzemią talenty, że każdy ma potencjał, dzięki któremu może nie tylko osiągać sukcesy, ale przede wszystkim mieć satysfakcjonujące i szczęśliwe życie. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu, serdeczności i wrażliwości inspiruje do zmian, motywuje do działania, pobudza do odkrywania i rozwijania potencjału, a przede wszystkim do odkrywania siebie, dzięki czemu wzrasta samoświadomość i poczucie własnej wartości, czego efektem jest zdecydowanie większa pewność siebie.

Doskonale wie, jak wspierać innych, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał oraz posiada głębokie przekonanie w Państwa możliwości. Wierzy, że zasługujecie na to, co najlepsze. Wspierając, pomaga w osiągnięciu tego, na czym Państwu zależy, jednocześnie rozwiązując ważne dla Państwa problemy.

Poprzez to co robi zawodowo dla Państwa, potrafi w pełni wyrażać siebie, jest dumna z tego co robi, pracuje z pasją, zaangażowaniem i wkłada w to całe swoje serce.

Organizując szkolenia, czy prowadząc tutoring i najważniejsze dla mnie jest, aby zapewnić wszystko na najwyższym poziomie, przychodzi mi to w sumie z łatwością, uwielbiam zajmować się organizacją, czuję się jak ryba w wodzie, kiedy mam połączyć wszystko w jedną całość. Zanim założyłam firmę szkoleniową przez ponad 13 lat pracowałam na uczelni jako kierownik działu promocji i rekrutacji oraz pełnomocnik systemu zarządzania jakością, byłam odpowiedzialna m.in. za organizację różnych eventów od bardzo oficjalnych uroczystości, konferencji, szkoleń... przez targi po zawody sportowe. Dzięki temu nauczyłam się, jak dbać o każdy szczegół, przewidywać sytuacje, jednocześnie dbając o najwyższą jakość. Doświadczenie, które zdobyłam w pracy na etacie, bardzo mi się teraz przydaje.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach, co pozwoliło mi, aby przekonać się, jakie kolosalne są różnice, na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby szkolenie było skuteczne i było miłym przeżyciem. Ogromną uwagę skupiam na doborze trenerów, który oprócz umiejętności przekazywania wiedzy muszą posiadać również zdolność do stworzenia przyjaznej atmosfery podczas szkolenia. W przypadku szkoleń zamkniętych analizujemy potrzeby szkoleniowe,  szyjemy program dopasowany do Klienta, dla nas najważniejsze jest aby, szkolenie zrealizowało cel szkolenia.  To oczywiście w wielkim skrócie.

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring jest niepowtarzalną firmą szkoleniową, która zaspokaja potrzeby swoich Klientów, rozwija firmy i osoby prywatne.


Moje rozmowy o życiu, szczęściu i spełnieniu:

Z cyklu „Pochwała wartości, pochwała kobiecości. Joanna Krzywkowska

Kobiety na fali

Szklany sufit? Czy w Polsce nadal kobieta nie może być lepszym szefem? Raport Klubu Marka jest kobietą

Kobiety na fali podsumowują rok 2017 – świąteczny raport Klubu Marka jest kobietą

Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Joanna Krzywkowska

Raport Marka jest kobietą „Czego pragną kobiety – siła kobiecości roku 2017

Zimowe wyzwanie roku 2017 – Wasze sposoby na dobrą energię 

Wartości Managera na fali 2017 roku 


Serdecznie zapraszam!

Joanna Krzywkowska