Szkolenia zamknięte


Zachęcamy do udziału w szkoleniach zamkniętych skierowanych wyłącznie do pracowników Państwa firmy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody szkoleniowe, dzięki którym zespół otrzymuje kompetencje niezbędne do tego, aby przynosić przedsiębiorstwu realne zyski. Zdobywa praktyczne umiejętności związane m.in. z zarządzaniem zasobami ludzkimi, prowadzeniem negocjacji handlowych, rozwiązywaniem konfliktów w grupie i budowaniem współpracy zespołowej, a także poszerza kompetencje osobiste i interpersonalne. Wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić warunki. Szkolenia zamknięte organizujemy w dowolnym wybranym przez Państwa temacie oraz terminie.


Szkolenia zamknięte kierujemy do firm, którym zależy na rozwoju i osiąganiu większych zysków, które chcą zainwestować w najistotniejszy element firmy - Kapitał Ludzki.

Cena ustalana jest indywidualnie. Uzależniona jest od ilości osób biorących udział w szkoleniu, a także od miejsca, w którym się odbędzie (w Państwa firmie / po za firmą / wyjazdowe - polskie lub zagraniczne). 


Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

 501 605 240, biuro@profesjonalnytutoring.pl


ZORGANIZUJEMY SZKOLENIE W DOWOLNIE WYBRANYM PRZEZ PAŃSTWA TEMACIE


PROPOZYCJE SZKOLEŃ:


POLECAMY RÓWNIEŻ: