Joanna Krzywkowska

TRENER    -     TUTOR     -     WYKŁADOWCA

Założycielka i właścicielka Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring.
Od 18 lat związana z edukacją. 
Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. 

Stale się rozwija, doskonali i inwestuje w siebie, ukończyła liczne kursy i szkolenia, posiada mi.in.: Akredytację Tutorską, Certyfikat Tutora, Certyfikat Praktyka Tutoringu, Certyfikat Trenera Biznesu, Certifiked International Professional Trainer/American Certification Instiute.

Należy do grona najlepszych akredytowanych tutorów w Polsce!


Prowadzi profesjonalny tutoring, a także warsztaty, szkolenia oraz zajęcia na studiach podyplomowych "Tutoring i coaching w edukacji" w Collegium da Vinci.

Stworzyła i realizuje swój autorski projekt Akademię Kompetencji Sukcesu.

Pasjonatka rozwoju osobistego, psychologii (w szczególności psychologii pozytywnej), tutoringu oraz neurodydaktyki.
Uczestniczka i organizatorka licznych konferencji, szkoleń i warsztatów.

Jest głęboko przekonana, że w każdym człowieku drzemią talenty, że każdy ma potencjał, dzięki któremu może nie tylko osiągać sukcesy, ale przede wszystkim mieć satysfakcjonujące i szczęśliwe życie. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu, serdeczności i wrażliwości inspiruje do zmian, motywuje do działania, pobudza do odkrywania i rozwijania potencjału, a przede wszystkim do odkrywania siebie, dzięki czemu wzrasta samoświadomość i poczucie własnej wartości, czego efektem jest zdecydowanie większa pewność siebie.

Doskonale wie, jak wspierać innych, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał oraz posiada głębokie przekonanie w Państwa możliwości. Wierzy, że zasługujecie na to, co najlepsze. Wspierając, pomaga w osiągnięciu tego, na czym Państwu zależy, jednocześnie rozwiązując ważne dla Państwa problemy.

Poprzez to co robi zawodowo dla Państwa, potrafi w pełni wyrażać siebie, jest dumna z tego co robi, pracuje z pasją, zaangażowaniem i wkłada w to całe swoje serce.


Organizując szkolenia, czy prowadząc tutoring i najważniejsze dla mnie jest, aby zapewnić wszystko na najwyższym poziomie, przychodzi mi to w sumie z łatwością, uwielbiam zajmować się organizacją, czuję się jak ryba w wodzie, kiedy mam połączyć wszystko w jedną całość. Zanim założyłam firmę szkoleniową przez ponad 13 lat pracowałam na uczelni jako kierownik działu promocji i rekrutacji oraz pełnomocnik systemu zarządzania jakością, byłam odpowiedzialna m.in. za organizację różnych eventów od bardzo oficjalnych uroczystości, konferencji, szkoleń... przez targi po zawody sportowe. Dzięki temu nauczyłam się, jak dbać o każdy szczegół, przewidywać sytuacje, jednocześnie dbając o najwyższą jakość. Doświadczenie, które zdobyłam w pracy na etacie, bardzo mi się teraz przydaje.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach, co pozwoliło mi, aby przekonać się, jakie kolosalne są różnice, na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby szkolenie było skuteczne i było miłym przeżyciem. Ogromną uwagę skupiam na doborze trenerów, który oprócz umiejętności przekazywania wiedzy muszą posiadać również zdolność do stworzenia przyjaznej atmosfery podczas szkolenia. W przypadku szkoleń zamkniętych analizujemy potrzeby szkoleniowe,  szyjemy program dopasowany do Klienta, dla nas najważniejsze jest aby, szkolenie zrealizowało cel szkolenia.  To oczywiście w wielkim skrócie.

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring jest niepowtarzalną firmą szkoleniową, która zaspokaja potrzeby swoich Klientów, rozwija firmy i osoby prywatne.