Joanna Krzywkowska

 

  • TUTOR
  • TRENER
  • WYKŁADOWCA
Najlepszy tutor
Założycielka i właścicielka Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring.
Od 18 lat związana z edukacją. 
Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. 
Stale się rozwija, doskonali i inwestuje w siebie, ukończyła liczne kursy i szkolenia, posiada mi.in.: Akredytację Tutorską, Certyfikat Tutora, Certyfikat Praktyka Tutoringu, Certyfikat Trenera Biznesu, Certifiked International Professional Trainer/American Certification Instiute.
Należy do grona najlepszych akredytowanych tutorów w Polsce!
Prowadzi profesjonalny tutoring, a także warsztaty, szkolenia oraz zajęcia na studiach podyplomowych “Tutoring i coaching w edukacji” w Collegium da Vinci.

 

Stworzyła i realizuje swój autorski projekt Akademię Kompetencji Sukcesu.
Pasjonatka rozwoju osobistego, psychologii (w szczególności psychologii pozytywnej), tutoringu oraz neurodydaktyki.
Uczestniczka i organizatorka licznych konferencji, szkoleń i warsztatów.
Jest głęboko przekonana, że w każdym człowieku drzemią talenty, że każdy ma potencjał, dzięki któremu może nie tylko osiągać sukcesy, ale przede wszystkim mieć satysfakcjonujące i szczęśliwe życie. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu, serdeczności i wrażliwości inspiruje do zmian, motywuje do działania, pobudza do odkrywania i rozwijania potencjału, a przede wszystkim do odkrywania siebie, dzięki czemu wzrasta samoświadomość i poczucie własnej wartości, czego efektem jest zdecydowanie większa pewność siebie.
Doskonale wie, jak wspierać innych, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał oraz posiada głębokie przekonanie w Państwa możliwości. Wierzy, że zasługujecie na to, co najlepsze. Wspierając, pomaga w osiągnięciu tego, na czym Państwu zależy, jednocześnie rozwiązując ważne dla Państwa problemy.
Poprzez to co robi zawodowo dla Państwa, potrafi w pełni wyrażać siebie, jest dumna z tego co robi, pracuje z pasją, zaangażowaniem i wkłada w to całe swoje serce.
Organizując szkolenia, czy prowadząc tutoring i najważniejsze dla mnie jest, aby zapewnić wszystko na najwyższym poziomie, przychodzi mi to w sumie z łatwością, uwielbiam zajmować się organizacją, czuję się jak ryba w wodzie, kiedy mam połączyć wszystko w jedną całość. Zanim założyłam firmę szkoleniową przez ponad 13 lat pracowałam na uczelni jako kierownik działu promocji i rekrutacji oraz pełnomocnik systemu zarządzania jakością, byłam odpowiedzialna m.in. za organizację różnych eventów od bardzo oficjalnych uroczystości, konferencji, szkoleń… przez targi po zawody sportowe. Dzięki temu nauczyłam się, jak dbać o każdy szczegół, przewidywać sytuacje, jednocześnie dbając o najwyższą jakość. Doświadczenie, które zdobyłam
w pracy na etacie, bardzo mi się teraz przydaje.
Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach, co pozwoliło mi, aby przekonać się, jakie kolosalne są różnice, na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby szkolenie było skuteczne i było miłym przeżyciem. Ogromną uwagę skupiam na doborze trenerów, który oprócz umiejętności przekazywania wiedzy muszą posiadać również zdolność do stworzenia przyjaznej atmosfery podczas szkolenia. W przypadku szkoleń zamkniętych analizujemy potrzeby szkoleniowe,  szyjemy program dopasowany do Klienta, dla nas najważniejsze jest aby, szkolenie zrealizowało cel szkolenia.  To oczywiście
w wielkim skrócie.
Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring jest niepowtarzalną firmą szkoleniową, która zaspokaja potrzeby swoich Klientów. Rozwija firmy i osoby prywatne.
 
Moje rozmowy o życiu, szczęściu i spełnieniu:
Z cyklu „Pochwała wartości, pochwała kobiecości. Joanna Krzywkowska
Kobiety na fali
Szklany sufit? Czy w Polsce nadal kobieta nie może być lepszym szefem? Raport Klubu Marka jest kobietą
Kobiety na fali podsumowują rok 2017 – świąteczny raport Klubu Marka jest kobietą
Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Joanna Krzywkowska
Raport Marka jest kobietą „Czego pragną kobiety – siła kobiecości roku 2017
Zimowe wyzwanie roku 2017 – Wasze sposoby na dobrą energię 
Wartości Managera na fali 2017 roku 
Serdecznie zapraszam!
Joanna Krzywkowska
Certyfikat Praktyka Tutoringu

Brak możliwości komentowania.