Potencjał Ludzki

Potencjał ludzki

NOWY PROJEKT "POTENCJAŁ LUDZKI"

Specjalnie dla firm, którym zależy na widocznym zwiększeniu efektywności pracy stworzyliśmy nowy projekt “POTENCJAŁ LUDZKI”.
 
Jest to innowacyjny projekt dla wszystkich  organizacji, które nie chcą już dłużej marnować potencjału ludzkiego.

Zasoby ludzkie, czyli kapitał ludzki w każdej firmie są pełne potencjału, który bardzo często o ile nie prawie zawsze jest niedoceniany, niebrany pod uwagę, ponieważ jest zwyczajnie niedostrzegany. 

Projekt “POTENCJAŁ LUDZKI” bazuje na tutoringu, neurodydaktyce oraz psychologii pozytywnej, dzięki temu jest wyjątkowo skuteczny!

Wydatki poniesione na zwiększenie efektywności kapitału ludzkiego to inwestycja, która odczuwalnie wpływa na efektywność i jakość pracy, co przekłada się na zwiększenie dochodów.

Projekt “POTENCJAŁ LUDZKI” jest indywidualnie projektowany.

W zależności od potrzeb organizacji projekt “POTENCJAŁ LUDZKI” jest indywidualnie dopasowany i może obejmować: badanie potencjału wszystkich pracowników organizacji lub tylko wybranych pracowników, badanie potrzeb szkoleniowych, idealnie dopasowane szkolenia, ewaluacje, wsparcie w trakcie i po zakończeniu projektu, również specjalistów spoza projektu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Już wkrótce zostanie zamieszczonych więcej informacji o projekcie.

KONTAKT

Wszystkie osoby zainteresowane innowacyjnym projektem “POTENCJAŁ LUDZKI” zapraszamy do kontaktu:

  • tel.: 501 605 240
  • e-mail: biuro@profesjonalnytutoring.pl

Brak możliwości komentowania.