SZKOLENIA ONLINE

Szkolenia online, czy inaczej zwane szkolenia zdalne są to szkolenia prowadzone za pomocą platformy e-learningowej przez trenera. Umożliwiają bieżącej komunikacji (zadawanie pytań, omawianie problematycznych zagadnień) za pomocą mikrofonu, czatu z trenerem a także między uczestnikami szkolenia.

ZALETY SZKOLEŃ ONLINE

Szkolenia online posiadają wiele zalet, do głównych zalet należą:

 1. Wiedza – główna zaleta uczestnictwa w szkoleniu. Dzieki szkoleniu uczestnicy zdobywają umiejętności i wiedzę w określonym zakresie, dzięki czemu znacznie poprawia się jakość,  komfort i wydajność pracy.
 2. Oszczędność – to jedna z głównych zalet. Szkolenia online w porównaniu do szkoleń stacjonarnych pozwalają zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy, którą firma, czy też uczestnik, który sam opłaca szkolenie musiałby poświecić na noclegi, dojazdy, catering, koszty sali szkoleniowej. Co więcej, oprócz pieniędzy pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, która uczestnik musiałaby poświecić na dojazd, czy też przebywanie poza domem.
 3. Dostępność – w szkoleniu uczestniczyć można z każdego miejsca na świecie  z dostępem do Internetu. Większa też jest dostępność miejsc na takim szkoleniu, w porównaniu do szkolenia stacjonarnego, ponieważ sala szkoleniowa może pomieścić jedynie określoną liczbę osób.
 4. Wygoda – w szkoleniu można uczestniczyć bez wychodzenia z domu czy pracy.
 5. Łatwość  – aby uczestniczyć w szkoleniu online wystarczy podstawowa znajomość  obsługi komputera
 6. Koncentracja  – podczas szkoleń online nie ma dodatkowych bodźców czy sytuacji, które można spotkać w trakcie szkoleń stacjonarnych, dlatego też uczestnicy szkoleń online uważają, że lepiej koncentruje się na procesie nauki, a wiedza łatwiej się przyswaja.
 7. Nowoczesne narzędzia podnoszą efektywność  szkolenia – podczas szkoleń online stosowane są przeróżne narzędzia multimedialne takie, jak dźwięk, animacje, pokazy slajdów, filmy prezentacje, testy, wideo, czat, współdzielenie ekranu. To sprawia, że nauka jest przyjemniejsza i ciekawsza.
 8. Bezpieczeństwo –  szkolenia online, realizowane z domu, czy z wybranego miejsca, zapewniają bezpieczeństwo uczestników, jak i trenerów.
 9. Opieka trenera  – przez cały czas szkolenia trener nadzoruje i otacza opieką uczestników szkolenia w czasie rzeczywistym, co powoduje, że stale są motywowani , a także mają możliwość zadawania pytań trenerowi na bieżąco.
 10. Certyfikat – po ukończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności i kompetencje identyczne jak uczestnicy szkolenia stacjonarnego, certyfikaty przesyłane są w oryginalnej (papierowej) formie.
 11. Nie ma tremy – szkolenia online są idealne dla osób nieśmiałych.

OFERTA SZKOLEŃ ONLINE

Szkolenia odbywają się w  ustalonym czasie z dowolnego dla uczestnika szkolenia miejscu.

Podczas szkolenia uczestnicy widzą na ekranie trenera jak i pozostałych uczestników szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe drogą elektroniczną.

Przed szkoleniem uczestnicy otrzymują maila z linkiem, który pozwoli uczestniczyć  w szkoleniu.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE 

Szkolenie są indywidualnie  zaprojektowane i dopasowane do potrzeb Klienta. Zorganizowane we wskazanym lub wybranym przez Kliena temacie oraz terminie.
Skierowane są do wszystkich organizacji, którym zależy na rozwoju i osiąganiu większych zysków, które chcą zainwestować w najistotniejszy element firmy – Kapitał Ludzki.

 Więcej informacji  >>>

SZKOLENIA OTWARTE

Szkolenia otwarte to takie, na które może zapisać się każdy – niezależnie od posiadanego wykształcenia czy zajmowanego aktualnie stanowiska w pracy.

Skierowane są do osób prywatnych oraz firm.  

Sprawdź aktualny harmonogram otwartych szkoleń online  >>>

KONTAKT

e-mail: biuro@profesjonalnytutoring.pl

tel.: 501 605 240

Brak możliwości komentowania.