Oferta

Potencjał ludzki

NOWY PROJEKT “POTENCJAŁ LUDZKI” 
Specjalnie dla firm, którym zależy na widocznym zwiększeniu efektywności pracy stworzyliśmy nowy projekt “POTENCJAŁ LUDZKI”.

Jest to innowacyjny projekt dla wszystkich organizacji, które nie chcą już dłużej marnować potencjału ludzkiego. 

Indywidualnie projektowany.

Szkolenia i warsztaty zamkniete

SZKOLENIA I WARSZTATY ZAMKNIĘTE są indywidualnie przygotowane i dopasowane do potrzeb Klienta.

Szkolenie zorganizowane  dla wybranej przez Klienta grupy pracowników lub pracowników całej organizacji.

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Klienta temacie, terminie oraz miejscu. Dla naszych Klientów analizę potrzeb szkoleniowych robimy bezpłatnie.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji.

Szkolenia i warsztaty otwarte

SZKOLENIA I WARSZTATY OTWARTE skierowane są do osób prywatnych oraz firm. Szkolenia dla kadry zarządzającej i menedżerskiej, a także kierowników zespołów i wszystkich pozostałych pracowników. 

Szkolenia otwarte to takie, na które może zapisać się każdy – niezależnie od posiadanego wykształcenia czy zajmowanego aktualnie stanowiska w pracy.

Szkolenia otwarte realizowane są zgodnie z harmonogramem >>>

Profesjonalny tutoring

TUTORING to  spersonalizowany proces rozwoju, niezwykle skuteczny w budowaniu pewności siebie, rozwijaniu samoświadomości, a także odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału, swoich mocnych stron talentów oraz uświadamianiu jak siebie skutecznie motywować.  Uczestnicząc w procesie tutoringu rozwiną Państwo umiejętność zarządzania sobą w zgodzie ze sobą, a także zdobędą inne umiejętności przydatne w wyznaczaniu i realizacji celów. Tutoring zapewnia rozwój osobisty, zawodowy, naukowy i społeczny – Polega na regularnych spotkaniach przygotowanych indywidualnie dla każdego Klienta. >>>

warsztaty rozwojowe

AKADEMIA KOMPETENCJI SUKCESU powstała, aby dzieci, młodzież oraz dorośli w przyjazny, lekki, a jednocześnie skuteczny sposób poznali i nauczyli się rozwijać kluczowe, te najbardziej pożądane i niezbędne kompetencje oraz nauczyli się jak uczyć się nowych umiejętności, które w dzisiejszym świecie pozwalają i ułatwiają osiągnąć sukces >>>

Brak możliwości komentowania.