Zalety szkoleń online

szkolenia online

Na rynku szkoleniowym jest bardzo dużo ofert szkoleń online/zdalnych różnej jakości. Dlatego warto przed wyborem szkolenia online sprawdzić, na co najbardziej należy zwrócić uwagę. Unikniesz straty czasu i wyrzucenia pieniędzy na nieskuteczne szkolenie, a zyskasz informacje, co jest najważniejsze, aby takie szkolenie było skuteczne i pełne zalet.

Tylko profesjonalnie prowadzone  szkolenia online posiadają wiele zalet.

Do głównych zalet naszych szkoleń należą:

 1. Wiedza – główna zaleta uczestnictwa w szkoleniu. Dzieki szkoleniu uczestnicy zdobywają umiejętności i wiedzę w określonym zakresie, dzięki czemu znacznie poprawia się jakość, komfort i wydajność pracy.
 2. Oszczędność – to jedna z głównych zalet. Szkolenia online w porównaniu do szkoleń stacjonarnych pozwalają zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy, którą firma, czy też uczestnik, który sam opłaca szkolenie musiałby poświecić na noclegi, dojazdy, catering, koszty sali szkoleniowej. Co więcej, oprócz pieniędzy pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, która uczestnik musiałaby poświecić na dojazd, czy też przebywanie poza domem.
 3. Dostępność – w szkoleniu uczestniczyć można z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Większa też jest dostępność miejsc na takim szkoleniu, w porównaniu do szkolenia stacjonarnego, ponieważ sala szkoleniowa może pomieścić jedynie określoną liczbę osób.
 4. Wygoda – w szkoleniu można uczestniczyć bez wychodzenia z domu czy pracy.
 5. Łatwość – aby uczestniczyć w szkoleniu online wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera
 6. Koncentracja – podczas szkoleń online nie ma dodatkowych bodźców czy sytuacji, które można spotkać w trakcie szkoleń stacjonarnych, dlatego też uczestnicy szkoleń online uważają, że lepiej koncentruje się na procesie nauki, a wiedza łatwiej się przyswaja.
  Nowoczesne narzędzia podnoszą efektywność szkolenia – podczas szkoleń online stosowane są przeróżne narzędzia multimedialne takie, jak dźwięk, animacje, pokazy slajdów, filmy prezentacje, testy, wideo, czat, współdzielenie ekranu. To sprawia, że nauka jest przyjemniejsza i ciekawsza.
 7. Bezpieczeństwo – szkolenia online, realizowane z domu, czy z wybranego miejsca, zapewniają bezpieczeństwo uczestników, jak i trenerów.
 8. Opieka trenera – przez cały czas szkolenia trener nadzoruje i otacza opieką uczestników szkolenia w czasie rzeczywistym, co powoduje, że stale są motywowani , a także mają możliwość zadawania pytań trenerowi na bieżąco.
 9. Certyfikat – po ukończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności i kompetencje identyczne jak uczestnicy szkolenia stacjonarnego, certyfikaty przesyłane są w oryginalnej (papierowej) formie.
 10. Nie ma tremy – szkolenia online są idealne dla osób nieśmiałych.

 

Jeśli chcesz zainwestować w takie szkolenie zapraszamy do współpracy. KONTAKT

Brak możliwości komentowania.